Філософія хірурга

Коли Мікельанджело запитали, як йому вдається отримати таку досконалість форм в своїх скульптурах, він коротко відповів – я просто відтинаю все лишнє…

В медицині все набагато складніше – будучи в душі художником, хірург враховує індивідуальні особливості будови та прогнозує результат. Відповідальність за це надзвичайно висока. Тому мистецтво повинно вкладатися в чіткі рамки медичних вимог. В цьому і передбачається гармонія – твердих медичних рамок та м’якого внутрішнього змісту… Дотримання канонів цієї філософії є одним із напрямків моєї роботи.

Професіоналізм:

         висока кваліфікація, спеціалізація та стажування в кращих клініках України та за кордоном, тривалий досвід роботи.

Безпечність:

         відсутність економії на матеріалах та препаратах, підготовка до будь-якої операції та її проведення виконуються за чіткими протоколами, що знижує ризик операції до мінімуму.

Цілісність:

         необхідно бачити красу та здоров’я взаємопов’язаними, через це пропонується комплекс, який включає ретельну підготовку до операції, власне операцію та певний об’єм процедур та рекомендацій, необхідний у післяопераційному періоді та надалі.

Нові  технології:

         широко застосовуються нові дослідження в галузі хірургії, перевірені міжнародним досвідом, і, в першу чергу, безпечні для пацієнтів.

Природність результатів:

         пропонуються лише натуральні відповідно до вікових груп результати пластичної хірургії. В кінцевому результаті операції пацієнт повинен виглядати молодшим, результат повинен бути природнім.

Реалізм:

         хірургічною операцією можна досягнути багато чого, проте необхідно формулювати лише чіткі та досяжні цілі.

Принциповість:

         необхідно вибирати тільки те лікування, яке є необхідним, відсутні зайві рекомендації. Якщо при обстеженні не буде встановлено необхідних показань для виконання операції – вам буде відмовлено в її проведенні.

Дискретність:   

         повне дотримання професійної та медичної таємниці.

Author Info

Вячеслав Лазько