Консультації:

  • з приводу хірургічної патології черевної стінки;
  • з причини захворювань органів черевної порожнини та заочеревинного простору;
  • патології м’яких тканин, судин верхніх та нижніх кінцівок;
  • естетичних та пластичних вад тіла;
Лазько Вячеслав Миколайович - лікар хірург, пластичний хірург

Надаються рекомендації щодо вибору оптимального методу лікування хірургічної патології: консервативного, оперативного («відкриті» або класичні  операції, лапароскопічні, малоінвазивні, пластичні, косметичні, тощо)

Консультативний огляд пацієнтів може бути проведений  на базі Луцької центральної районної лікарні (Луцький район, с. Липини, вул. Теремнівська 100) в робочі дні до 15 год. за домовленістю.

В позаробочий час та у вихідні дні консультації проводяться за попередньою телефонною згодою.

  • З метою ефективного використання часу та максимальної результативності обстеження, пацієнтам необхідно брати з собою наявні у них лабораторні та інструментальні дослідження, проведені раніше (аналізи, заключення, виписки, амбулаторні картки, інш.)
  • Для встановлення клінічного діагнозу можуть бути рекомендовані додаткові лабораторні та інструментальні обстеження. Дослідження проводяться в кращих вітчизняних та зарубіжних лабораторіях, для проведення  інструментальних обстежень пропонуються  висококваліфіковані лікарі-діагности  Луцька та України.

 

Для лікування естетичних вад та проведення реконструктивних втручань, пацієнтам також може бути запропонована допомога у виборі клінік пластичної хірургії (а також окремих фахівців) в Україні та за її межами.