Контурна пластика тіла

Операції:

  • Абдомінопластика (в т.ч. мініабдомінопластика)
  • Дермоліпектомія
  • Ліпосакція (як самостійне втручання, так і в поєднанні з іншими пластичними операціями)

 

 

 

Кому показана  пластика передньої черевної стінки?

  • Пацієнти з післяродовими деформаціями, які проявляються в зміні форми живота, аж до «жаб’ячого», з численними стриями на шкірі. Також сюди відносяться і естетично значні відкладення в підшкірно-жировій клітковині (найчастіше у вигляді жирових складок).

 Навчання, вдосконалення:

– вища кваліфікаційна категорія;

– спеціалізація по загальній хірургії;

– спеціалізація по пластиці грудних залоз (2012, Інститут трансплан-тології ім. О.О.Шалімова, керівник –  доцент Галич С.П.);

– спеціалізація по пластиці тулуба (2012 р., Центр пластичної і реконструктивної хірургії  «FandT», керівник – Кебуладзе І.М.);

– спеціалізація по пластиці обличчя (2013 р., Київський міський центр пластичної та реконструктивної хірургії «Цертус», керівник – доктор медичних наук Пінчук В.Д.);

– приватна клініка M. Kuchynskego, Люблін, Польща (1997, 2011 рр.)

– майстер класи в Україні (2012, 2013 рр.)

пластична хірургія луцьк

Пацієнти з ожирінням різного ступеня вираженості, які мають надлишок підшкірно-жирової клітковини аж до утворення шкірно-жирової складки у формі «фартуха». Тут основною причиною абдомінопластики є не естетичні, а медичні, соціальні та гігієнічні показання.

  • Вікові зміни – дряблість шкіри, зниження тонусамязево-апоневротичного каркасу живота. Для прикладу: чоловічий «пивний живіт», що проявляється в ослабленні передньої черевної стінки на фоні незначної товщини підшкірно-жирової клітковини та гіпертрофії сальника).
  • Дефекти передньої черевної стінки – вроджені, набуті, також і післяопераційні грижі, післяопераційні і посттравматичні рубці шкіри.

Одночасно  з  методами абдомінопластики можуть застосовуватись інші мініінвазивні технології (лапароскопічні, ліпосакційні), способи герніопластики із застосуванням синтетичних матеріалів та алотрансплантатів.

 

Естетичні операції на грудній залозі

  • Збільшуюча (аугментаційна) мамопластика.
  • Мастопексія (чи підтяжка грудей). Направлена на зміну форми та зовнішнього вигляду залози, не змінюючи при цьому її об’єм. Під час операції видаляють надлишки шкіри, залозиста тканина не видаляється.
  • Редукційна мамопластика.
  • Оперативне лікування гінекомастії.

Корекції обличчя.

Блефаропластика (підтяжка верхніх та нижніх повік).

Усунення мімічних зморшок на обличчі

: введення ботулотоксину типу А-«Диспорту».

 

Лазерна терапія.

Видалення доброякісних пухлин шкіри, невусів, бородавок, телеангіектазій, куперозів та інших косметичних вад шкіри.

Перший і на даний час єдиний сертифікований пластичний хірург Волині

sertificat-lazko